Yavuz Selim Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Sokak No:6 KASTAMONU
0 366 214 77 00
info@kastamonuaskf.org
Ana Sayfa Haberler

Bugün 10 Kasım

Bugün 10 Kasım

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 82. yıl dönümünde kendisini rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

Atatürk, büyük milletimizin canından değerli bildiği vatan topraklarını parçalamaya yeltenenlere, kutsal değerlerimizi çiğneme cüreti gösterenlere karşı, milletimize en zor zamanlarında liderlik yapmış, siyasi ve askeri dehasıyla zamanın küresel güçlerine karşı birlik ve beraberlik içerisinde istiklal ve istikbal mücadelemizi başarıya ulaştırmıştır.

Bizlerde bugün, tarihin her evresinde kendisini parçalamaya, yok etmeye çalışanlar karşısında, ihanetlere, isyanlara ve her türlü kirli oyuna rağmen birlik olmayı başarmış bir milletin mirasçıları olarak; Cumhuriyetin kazanım ve değerlerine sahip çıkmak ve onun ebediyete kadar payidar kalabilmesi için çalışmak zorundayız.

Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak vefatının 82. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz.