Yavuz Selim Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Sokak No:6 KASTAMONU
0 366 214 77 00
info@kastamonuaskf.org
Ana Sayfa Haberler

Kastamonu A.S.K.F. Adem Keloğlu İle Devam Dedi

Kastamonu A.S.K.F. Adem Keloğlu İle Devam Dedi

Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 15.Olağan Genel Kurul Toplantısı Hasan Doğan Tesisleri Gençlik Merkezi Konferans Salonunda yapıldı. Genel Kurul toplantısına Kastamonu Ak Parti Milletvekili Metin ÇELİK, Ak Parti İl Başkanı Doğan ÜNLÜ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşat ASRAK, Futbol İl Temsilcisi Serdar BADİOĞLU, İl Hakem Kurulu Başkanı Alper GÜNER, Tüfad Başkanı Nezir ÖZTÜRK, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Zafer AYAZ, Federasyona Üye Kulüp Temsilcileri katıldılar.

Federasyona üye kulüpler adına kayıtlı 101 delegeden 89 delegenin katıldığı olağan genel kurul toplantısının açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Adem KELOĞLU yaptı. Başkan konuşmasına başlamadan önce Kastamonu Amatör Liglerinin Ana Sponsoru olan GMG Gün Medya Grubu ve değerli büyüğümüz Cengiz Aygün’e spora ve sporculara verdiği destekleri için teşekkür etti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Yusuf ÖZ, Nezir ÖZTÜRK ve Zafer AYAZ’dan Divan Kurulu oluşturuldu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşat ASRAK ve Milletvekili Metin ÇELİK genel kurulda üyelere seslenerek, Kastamonu ve ilçelerinde tesisleşme hamlesi yaptıklarını, birlik ve beraberlik içerisinde sporun üst noktalara ulaşması için hareket edeceklerini ve tüm spor branşlarında desteklerinin artarak devam edeceğini söylediler.

Yönetim ve Denetim Kurullarının Faaliyet raporları ile Gelir-Gider Bütçesi ve Tahmini Bütçenin okunup ibra edilmesinden sonra seçimlere geçildi. Seçimler için Divan Kuruluna Adem KELOĞLU ve Abdullah KÜPOĞLU tarafından ayrı ayrı iki liste sunuldu. Divan Kurulunda listelerin kontrolleri yapıldıktan sonra Abdullah KÜPOĞLU adaylıktan çekildiğini açıkladı. Yapılan seçimlere tek liste ile giren Adem KELOĞLU Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığına yeniden seçildi. Yönetim Kurulu Adem KELOĞLU, Bülent CANBOLAT, Yılmaz KAYMAK, Serdar BADİOĞLU, Cem NAMLI, Hüseyin ALTAN, Erdinç KÖSEOĞLU, Mehmet ARSLAN, Hakkı TANÇ, Fatih BAŞÖREN ve İrfan HASANOĞLU’dan oluştu.